KONST / Litografier / Färglitografi 13745026
nr 1374 5026
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, "Hinken". Signerad, numrerad 127/250, ca 45x60 cm, oramat löst blad L
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:55:55
100 kr
150 kr
200 kr